Kaija Montin, 63, häät ja omakotitalo: "Koskaan ei ole liian myöhäistä"

klo 18:04 | 4.3.2016
Vaikeina aikoina Kaija Montin, 63, tiesi, että hän löytäisi vielä uuden rakkauden. Uusi elämä avioliittoineen ja omakotitaloineen alkoi nyt.Lue koko juttu
Oi hienoa onnea lempiväisille!
Itse vuosi sitten eronneena on ihanaa lukea, että vanhemmallaki iällä voi löytää todellisen rakkauden. Toivoisin toki, että löytäisin uuden rakkauden ennen eläkeikää koska siihen on vielä kaksikymmentä vuotta aikaa. Toivossa on hyvä elää... Onnea teille hyvän kumppanin löytämisestä!
20:04 Koska olet vielä niinkin nuori niin kannattaa katsella avoimin silmin ympärilleen, miksei sinullekin löytyisi rakkaus, elämää on vielä edessäpäin ja tilaa rakkaudelle.
Oli pakko vastata tuohon ihanaan ja kauniiseen kirjoitukseen. Itse olen mennyt avioon samalla kun täytin 60v , ja siitä on 4v aikaa. Olen onnellinen , ja toivotan sinulle Kaija ja miehellesi paljon yhteisiä vuosia, sekä terveyttä .
Kaikkea hyvää toivotan minäkin Kaijalle ja miehelleen kuin myös kirjoittajalle 26.10. klo 21:25.
Onnellisuudelle ei ole yläikärajaa, rakkautta toivon kaikille.
Ihana ja toivoa tuova tarina teillä. Kaikkea hyvää ja mukavaa syksyä!
Mahtava tarina. Onnea ja menestystä Teille ja toivottavasti pitkä ikää.