Ota yhteyttä ET Terveys -lehden toimitukseen!

Toimitus


Päivi Virkkunen, päätoimittaja
paivi.virkkunen@sanoma.com


Jenni Kangasniemi, toimituspäällikkö
jenni.kangasniemi@sanoma.com


Taina Korhonen, art director
taina.korhonen@sanoma.com

Sisältö jatkuu mainoksen jälkeen


Marja-Liisa Husso, tuottaja
marja-liisa.husso@sanoma.com

Sisältö jatkuu mainoksen alla

Tuija Halmekoski, tuottaja
tuija.halmekoski@sanoma.com


Otto Paakkanen, graafinen suunnittelija
otto.paakkanen@sanoma.com

Laura Savioja, graafinen suunnittelija
laura.savioja@sanoma.com

Aino Viista, graafinen suunnittelija 
aino.viista@sanoma.com


Heini Virta, toimitusassistentti
heini.virta@sanoma.com

 

Kustantaja
Sanoma Media Finland Oy
Johtaja Iiro Kulvik
Sanoma Lifestyle

Mediamyynti
Media-assistentti Sirkka Pulkkinen
sirkka.pulkkinen@sanoma.com

Yhteystiedot
et-lehti@sanoma.com
Toimituksen osoite
PL 100
00040 Sanoma

Puhelin
(09) 1201

Vierailija
Muokattu
klo 15:08 | 23.3.2021

Lunasta lehtilahja, tilaa.sanoma.fi/naistenpäivä. Oliko huijausosoite, koska tuollaisella osoitteella ei päässyt yhtään mihinkään. Olen Et- lehden tilaaja vaikka kuinka pitkältä ajalla. Olisin tilannut Suuri käsityö-lehden lahjatilauksena. Pettymys!!!!

Sisältö jatkuu mainoksen alla